Про нас

ТзОВ «Бетонбуд» за одинадцять років свого існування завоював чільне місце на ринку по виготовленню товарного бетону. Наше підприємство постійно працює над розвитком та збільшення потужностей. Так, на сьогоднішній день працює три повністю автоматизованих заводи німецьких виробників
(2 заводи фірми Лібггер, 1-завод фірми Штеттер).

Сумарна потужність цих заводів становить понад 140 м3/год. Програмне забезпечення заводів виключає помилку в рецептурі, а також заводи оснащені потужними котельнями, які дають змогу працювати в зимових умовах.

Для доставки бетону ТзОВ «Бетонбуд» використовує автобетонозмішувачі на базі автомобілів Мерседес, Камаз та Краз об’ємом від 6 м3 до 10 м3 Загальна кількість авто бетонозмішувачів становить 22 шт. Для подачі бетону на висоту до 37м. пропонуємо автобетононасос Putzmeister на базі автомобіля Мерседес.

ТзОВ «Бетонбуд» велику увагу приділяє контролю якості як вхідної сировини для виробництва бетону ( щебня, піску та цементу ) так і вихідної продукції. Напрацьований досвід використання широкого спектру різних хімічних добавок до бетонів для покращення їх фізико-хімічних та механічних властивостей.

ТзОВ «Бетонбуд» оснащене власними під’їзними коліями та маневровими локомотивми що надає змогу безперебійної подачі щебня з багатьох кар’єрів України. Постачання піску та цементу проводиться власним автотранспортом. Також наше підприємство надає послуги по перевезенню та забезпеченню щебнем та піском замовникам у необмеженній кількості.

Перейти в Контакти


Відео

Фото

Послуги...