Продукція

Важкі бетони

У випадку зведення будови з бетону його види і марки визначаються на стадії створення проекту. Для різних елементів будівельної конструкції (фундаменти, що несуть стіни, внутрішні перегородки, підлоги) застосовуються різні види і марки бетонів. Сфери застосування бетону в сучасному будівництві постійно розширюються. Широкі перспективи використання високоміцних бетонів (важких і легких), а також бетонів із заданими фізіко-технічними властивостями: малою осадкою і рухливістю, морозостійкістю, довговічністю, тріщиностійкістю, теплопроводністю, жаростійкістю і захисними властивостями від радіоактивних дій. Важкі бетони застосовуються в залізобетонних та бетонних конструкціях, де потрібна висока міцність і щільність.


Товарний бетон марки М-100 (клас В 7.5)

застосовується, в основному, при проведенні підготовчих робіт перед заливкою монолітних плит та стрічок фундаментів. Йдеться про так звану - бетонній підготовці: на піщану подушку вкладається тонкий шар бетону найнижчою марки, конкретно М-100 B 7.5, і вже потім, після застигання цього шару, починають виробляти арматурні роботи. Цей бетон може виготовлятися на гравійному і гранітному щебені.

Бетон марки М150 (клас В 12,5 )

відноситься до категорії худих бетонів, що використовуються для виготовлення конструкцій , що не випробовують значних статичних і динамічних навантажень. Як правило, його використовують для проведення підготовчих робіт при заливці монолітних плит та пристрої фундаментів . Завдяки невисокій вартості в поєднанні з прийнятними характеристиками бетон М150 користується популярністю при влаштуванні стяжок і заливці підстави підлог. Допускається використовувати дану марку бетону для влаштування фундаментів під малоповерхове будівництво , прокладки садових і пішохідних доріжок , формування основи при укладанні бордюрного каменю.

Бетон М-200 (клас В15)

- застосовується в основному при виготовленні бетонних стяжок підлоги, фундаментів, доріжок і т.д. Одна з марок бетону, що часто використовуються. В індивідуальному будівництві, міцність бетону марки М-200 цілком достатня для вирішення більшості будівельних задач: стрічкові, плиткові фундаменти; виготовлення бетонних сходів, опорних стін, майданчиків, доріжок і т.д. Це марка бетону, що часто замовляється. Бетони вказаної марки застосовують в дорожньому будівництві, як бетонна подушка і для установки бордюрного каменю.

Бетон М-250(клас В20)

- застосовується в основному для виготовлення монолітних фундаментів, в т.ч стрічкових, плиткових; бетонних обмосток, доріжок, майданчиків, стрічок заборів, сходів, підпірних стін, малонавантажених плит перекриттів і т.д.

Бетон М-300(клас В22,5-В25)

- найпопулярніша марка бетону в сучасному комерційному будівництві Останніми роками бетон М-300 - виходить на лідируючі позиції з продажі.Це, перш за все, повязано з проектними вимогами і посилюванням контролю за їх виконанням.

Бетон М-400(клас В30)

- в основному застосовується для виготовлення мостових конструкцій, гідро-технічних споруд, банківських сховищ, спеціальних ЖБК і ЖБІ: колон, ригелів, балок, чаш басейнів і інших конструкцій із спецвимогами.

Легкі бетони

Керамзитобетон - це найпоширеніший вид легкого бетону. У цьому бетоні крупним заповнювачем є керамзит а в’яжучим- цемент. В якості дрібного заповнювача використовують керамзитовий та річковий пісок.

Застосування легких бетонів в будівництві дуже вигідно. Вони дозволяють підвищити теплотехнічні та акустичні характеристики споруди, а також зменшують вагу споруди, що особливо важливо при будівництві багатоповерхових будівель.

Фібробетон

- різновид цементного бетону, в якому досить рівномірно розподілені фібра або фіброволокна в якості армуючого матеріалу.

Під збірною назвою «Фібра» маються на увазі відрізки тонкого сталевого дроту, відходи цвяхового виробництва та ін, Волокна з металу, зі скла, полімерів (головним чином пропілену). Фібра додається в бетон на стадії виробництва бетонної суміші, виконуючи функцію армуючого компонента, і сприяє поліпшенню якості бетону, підвищуючи його тріщиностійкість, деформативність, водонепроникність і морозостійкість. Додатковою перевагою фібробетону є його знижена вага в порівнянні з традиційним залізобетоном, що полегшує монтаж конструкцій з фібробетону.

Фібробетони застосовують в збірних і монолітних конструкціях, що працюють на знакозмінні навантаження. Найважливіша характеристика фібробетону — міцність на розтяг — є не тільки прямою характеристикою матеріалу, але і непрямою, і відображає його опір інших впливів. Ще одна важлива характеристика фібробетону — це його довговічність. За показником роботи руйнування фібробетону може в 15-20 разів перевершувати бетон.

Усі види бетонних сумішей, які вам пропонують, виготовляються в автоматичному режимі. Комп’ютерна програма керування заводом виключає будь-яку помилку при дозуванні матеріалів. Інертні заповнювачі (щебінь, гравій, пісок) попередньо ретельно просіюються. Після цього всі компоненти зважують у дозаторах з точністю до кілограма та подаються до бетонного змішувача ємністю 2 м3. Така ємність бетонозмішувача дозволяє приготовляти за один цикл 1,5 м3 бетонної суміші, що значно скорочує час для завантаження транспортних засобів, а найголовніше забезпечує достатній часовий резерв “живучості” бетонної суміші при транспортуванні на великі відстані, адже через 2,5-3 години починається тужавлення бетонної суміші. Завод оснащено потужною автономною котельнею, яка дозволяє нагрівати всі заповнювачі та воду до +60о С і виготовляти бетонні суміші в зимових умовах при температурі до –15о С.